تقویت کننده وجلوگیری از ریزش مو بدون مکمل

تقویت کننده وجلوگیری از ریزش مو بدون مکمل

140,000تومان
قیمت بدون مالیات: 140,000تومان
تولید کننده:لاروینا
کد محصول: نعنافلفلی
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

تقویت کننده وجلوگیری از ریزش مو بدون مکملپکیج نعنا فلفلی لاروینا تقویت کننده وجلوگیری از ریزش مو بدون مکملبهترین محلول جلوگیری از ریزش مو ها با یک روش کاملا علمی  که کاملا گیاهی وبدون عوارض ...

تقویت کننده وجلوگیری از ریزش مو بدون مکمل

پکیج نعنا فلفلی لاروینا تقویت کننده وجلوگیری از ریزش مو بدون مکمل

بهترین محلول جلوگیری از ریزش مو ها با یک روش کاملا علمی  که کاملا گیاهی وبدون عوارض می تواندروند ریزش موها را متوقف کند.

اين محلول براي تمام نقاط سر ، ابرو  و ريش که کاهش تراکم دارد قابل استفاده است

محلول نعنا فلفلی با یک مکانیسم کاملا علمی وثابت شده وبا ترکیبی کاملا گیاهی وطبیعی می تواند بر روی فولیکول های مو  وعوامل موثر در ریزش مو تاثیر گذاشته واین روند را به خوبی کنترل ومتوقف کند.

ترکیبات این محلول کاملا گیاهی وبدن عوارض بوده وبرای خانم ها وآقایان قابل استفاده است.همچنین این محلول برای سنین بالای18 سال تا زیر75  سال توصیه می  شود.


این محلول با اثر گذاری مطلوب بر روی پوست سر وتنظیم چربی پوست محیط را برای تقویت ریشه مو فراهم می کند و روند ریزش مو را کند میکند.


توجه: پیشنهاد ما استفاده همزمان از هر دو محلول تقویت کننده وجلول گیری از ریزش مو وتقویت کننده ومحرک رشد مو میباشد که نتیجه بهتری از درمان را شاهد خواهید بود  ضمن اینکه استفاده همزمان  در صورت عدم جواب دهی  دارای ضمانت 100% بازگشت هزینه محلول خواهد بود 


دارای نشان سیب سلامت به شماره 1560/ظ/15

این پک شامل:

دو عدد محلول نعنا فلفلی لاروینا ،تقویت کننده وجلوگیری از ریزش مو بدون مکملنظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی