مکمل آیزن

مکمل آیزن

66,000تومان
قیمت بدون مالیات: 66,000تومان
تولید کننده:لاروینا
کد محصول: آیزن
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

مکمل آیزنآهن عنصر ضروری و مهم تشکیل دهنده پروتئین های شرکت کننده در انتقال اکسیژن و متابولیسم محسوب می شود. مرکز هموگلوبین گلبولهای قرمز از برخی پروتئین ها و آهن تشکیل شده است. در یک انسان س...

مکمل آیزن

آهن عنصر ضروری و مهم تشکیل دهنده پروتئین های شرکت کننده در انتقال اکسیژن و متابولیسم محسوب می شود. مرکز هموگلوبین گلبولهای قرمز از برخی پروتئین ها و آهن تشکیل شده است. در یک انسان سالم، حدود ۱۵ گرم هموگلوبین به ازاء هر ۱۰۰ سی سی خون وجود دارد. هر گرم هموگلوبین حاوی ۵/۳ میلی گرم آهن است . بدن یک انسان بالغ و سالم حاوی ۴ تا ۵ گرم آهن است. حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد آهن بدن در هموگلوبین موجود بوده و ذخایر موجود در کبد، طحال و مغز استخوان بزرگترین منبع آهن بعد از هموگلوبین در بدن می باشند که حدود ۳۰ الی ۳۵ درصد از آهن بدن را شامل می شوند.آهن یکی از ریز مغذی های ضروری برای داشتن بدنی سالم و نیرومند است، به این دلیل که یکی از اجزاء تشکیل دهنده هموگلوبین خون می باشد. هموگلوبین مسؤول انتقال اکسیژن از ریه ها به تمامی سلولهای بدن، از طریق جریان خون است. به علاوه آهن در فرآیند متابولیسم انرژی شرکت دارد و همچنین نقش مهمی را در سیستم دفاعی بدن ایفا می نماید.

علائم کم خونی ناشی از فقر آهن

آهن یک ماده معدنی حیاتی است. بدن شما می تواند آهن را علاوه بر تغذیه روزانه از مکمل های غذایی دریافت نماید. آهن نقشی کلیدی در ساخت گلبول های قرمز خون که حامل اکسیژن هستند ایفا می کند. همچنین عنصری اساسی در ساخت عضلات می باشد. اگر بدن شما آهن کافی دریافت نکند، مبتلا به بیماری کم خونی ناشی از فقر آهن خواهید شد. علائم زیر در هنگام فقر آهن رخ می دهد.
- سردرد، بی قراری و تمرکز ضعیف
- تپش قلب و تنگی نفس
- خستگی و کم توانی
- خشکی و شکنندگی ناخن ها و مو

-تضعیف ریشه مو وریزش مو

ویژگی های محصول:

- حاوی اسید فولیک ، ویتامین C ، ویتامین B6 و B12

- کمک به خونسازی
- تأمین انرژی
- کمک به رفع ضعف و خستگی
- تامین آهن مورد نیاز بدن
- پیشگیری و درمان کم خونی فقر آهن
- دارای تحمل گوارشی مطلوب بعلت وجود ملح فومارات آهن
- افزایش جذب آهن بعلت وجود ویتامین C
- موثر در طیف وسیعی از اختلالات به علت وجود ویتامین های گروه B


توجه:توصیه می شود این مکمل به همراه محلول جلوگیری از ریزش مو برای تاثیر گذاری بیشتر استفاده شود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی