پک افزایش رشد طولی مو

پک افزایش رشد طولی مو

280,000تومان
قیمت بدون مالیات: 280,000تومان
تولید کننده:لاروینا
کد محصول: رزماری
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

پک افزایش رشد طولی مواز دلایل ریزش مو کمبود ریبوفلاوین و بیوتین میباشد. بنابراین غذاهای حاوی ویتامین B نظیر موز، سیب زمینی، جودوسر و اسفناج موها را هنگام بلند شدن سالم نگاه می دارد.مو بیشتر ...

پک افزایش رشد طولی مو

از دلایل ریزش مو کمبود ریبوفلاوین و بیوتین میباشد. بنابراین غذاهای حاوی ویتامین B نظیر موز، سیب زمینی، جودوسر و اسفناج موها را هنگام بلند شدن سالم نگاه می دارد.

مو بیشتر از کراتین ساخته شده که پروتئین است. بنابراین به منظور رشد مو بهتر است پروتئین بیشتری بخورید. گوشت، ماهی، تخم مرغ، خشکبار، سویا و لوبیا را در وعده های غذایی خود بگنجانید تا به اندازه کافی پروتئین به بدن برسد.

ویتامین مصرف کنید، به ویژه ویتامین B

کمبود ریبوفلاوین و بیوتین می تواند منجر به ریزش مو شود. بنابراین غذاهای حاوی ویتامین B نظیر موز، سیب زمینی، جودوسر و اسفناج موها را هنگام بلند شدن سالم نگاه می دارد.

پوست سر را ماساژ دهید

ماساژ روزانه پوست سر جریان خون را تحریک کرده و سلول های مرده پوست در ریشه ها را پاک می کند و به موهای جدیدتر اجازه رشد می دهد. با نوک انگشتان دست با کمی فشار ماساژ دهید (البته مراقب باشید آنقدر شدید نباشد که خراش ایجاد کند وگرنه جز ساقه موهای شکسته نتیجه ای در بر نخواهد داشت!)

اما همانطور که می دانید روش های بالا ممکن است زمان زیادی طول بکشد و جواب دهی مطلوبی نیز نداشته باشد!

ولی نگران نباشید چاره رشد مجدد موهای شما اینجاست!!

پک افزایش رشد طولی مو لاروینا

استفاده از این پکیج همزمان با روش های گفته شده در بالا می تواند موجب تقویت ورشد مجدد وافزایش رشد طولی موها ودر نتیجه پر پشت شدن موی سر گردد.

ترکیبات این پکیج کاملا گیاهی وبر گرفته شده از طبیعت می باشد ، همچنین این پک شامل 4 محلول رزماری می باشد که با استفاده در یک دوره 3 ماهه می توانید اثرات مطلوب این پک را بر رشد موهای خود ببینید.


پکیج لاروینا دارای نشان سیب سلامت به شماره 1560/ظ/15 می باشد


برای پشتیبانی ومشاوره با شماره زیر از طریق تلگرام وتماس در ارتباط باشید

09336374740


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
کد امنیتی